Červen 2014

jiný blog..

29. června 2014 v 11:16 info pro Vás
Ahojky...

Nechci se nikomu vnucovat, asi jste na mě naštvaní, že jsem zkončila, ale kdo by přecijen měl zájem, mám nový blog.. ovšem, už není o modelech..

http://art-of-living-every-day.blog.cz/


tři otazníky nad tímto blogem...

13. června 2014 v 12:12 | Schleichovka |  info pro Vás
Ahoj...

tak jsem se donutila napsat..
říkám narovinu, už to tu nikdy nebude takové, jako na PHR...
tam se už vrátit nemůžu, ti, kteří mi psali na email, vědí proč. :/

tak si říkám, že s tím seknu i tady.. stejně to nemá cenu, protože jsem praktivky neaktivní a navíc, na PC vůbec nechodím, obíhám vás z mobilu, kde pořádně nejde komentovat, takže nekomentuji.. a taky, proč? chodí sem pět lidí.. jsem vděčná i za ten blbý komentář, kterých je pod článem 3-5.. nedá se to srovnávat s počem komentů na PHR, ale to sem tahat nebudu.. má kariéra rancherky prostě pomalu ale jistě končí... vzpomínejte na mě v dobrém, stejně jako já na vás.. děkuju :´)


po týdnu... ?

3. června 2014 v 7:51 | Schleichovka |  info pro Vás
Ahoj.. :)

tak se vám zase víc jak po týdnu hlásím.. Něbudu se tu vymlouvat, měla jsem času dost, ale prostě jsem nepsala, stejně to tu jde od desíti k pěti.. u minulého článku, celkem dlouhého, který du byl přez týden, čtyři komentáře.. ..upřímně? moc mě to nepotěšilo, vzhledem k tomu, že na PHR jich někdy bylo i 20. Ale dost toho, nějak bylo, nějak bude..

minulé úterý mi už konečně přišel telefon.. :) jsem opravdu spokojená, až jsem se divila, co všechno s ním jde dělat.. :D někteří chtěli, abych ho vyfotila, nebojte, vyfotím, až budu někdy fotit.. :) prozatím foto od výrobce:


Modely zatím také nevytahuju, není nálada, ani nápady.. :)
včera jsem si byla zažádat o občanku, taková protivná ženská co tam byla, to jste ještě neviděli.. Ale to je fuk.. :D Pak jsme šli s mamkou po obchodech, že NEBUDEME UTRÁCET a koupíme si každá jeden kus oblečení.. ..nakonec mamka si koupila dvě trička, a já dvoje legíny, balerko, tričko a letní svetřík.. :D dobré, co? :D ale taťka nebyl moc rád, že nemá na svačinu.. :D

no tak já zas jdu, a příště SNAD článek o modelech.. :D